Hakkımızda

Biz Hep GençHep DinamikHep Çalışkanız

Profesyonel ses ve görüntü sistemleri sektöründe 2005 yılında başlayan yolculuğumuzda ilk günkü heyecan ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz.

Kurulduğu günden bu yana bulunduğu sektöre sayısız proje ile hizmet veren firmamız aynı zamanda bayisi olduğu markaların satışı ile de ülkemizin dört bir yanına hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Firmamız içinde bulunduğu sektöre kattığı en büyük değerin güven duygusu olduğunu hissetmenin gururuyla her geçen gün daha da büyümektedir.

Sadece yaptığı projeleriyle adından söz ettiren değil oluşturduğu güvenilir partner olgusuyla da yıllar içinde sektörümüzün iyi oyuncularından biri olmayı başarmıştır.

.

Biz Kimiz

2005’ten günümüze Profesyonel Ses Işık ve Görüntü Sistemleri sektöründe uzmanlaşmış firmamız, tescilli Mak Audio ve Mak Light markalarıyla özel tasarım imalatlar yapmıştır. 2011 yılından bu yana ise yurt dışındaki yurt dışındaki partnerleriyle Profesyonel Ses ve Işık ürünleri ile muhtelif aksesuarların üretimini ve ithalatını sürdürmektedir.

Teknik Hayaller firmamız, kendi tescilli markalarının yanı sıra bayisi  olduğu dünya markaları ile de sektörün ihtiyaçlarını en doğru ve güvenilir ürünler ile karşılamayı felsefe edinmiştir. Bu doğrultuda, değişen teknolojiyi çok yakından takip ederek sürekli yeni girişimlerde bulunmaktadır.

Consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis sit amet enim ac sagittis. Curabitur eget leo varius, elementum mauris eget, egestas quam.

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.

Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslararası alanda belirleyici olmak.

Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.

Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi teknoloji ile entegre ederek müşterilerimizin artan ürün ve servis ihtiyaçlarına cevap vermek.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;

Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,

Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,

Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,

İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak…

0
Tecrübe
0
Tecrübe
0
Tecrübe
0
Tecrübe

Tescil Belgelerimiz